TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
307 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Atatürk Mh. Sütçü İmam Cad. Mimar Sinan Sok No:10/B Ümraniye
  • TELEFON: 0 216 443 18 71
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Asansör montaj ve bakım sektöründe yıllardır bir güven sembolü oldu. Sağladığımız müşteri memnuniyeti, dürüstlüğümüz ve çalışma disiplinimiz bize, sektörde müşteriler gözünde ayrıcalıklı bir konum sağladı. Bizler de, bayrağını taşıdığımız markamızın geleceğinin, ürün, hizmet ve Yaşam kalitesinin sürekli artırılması sayesinde güvence altına alınacağının bilinciyle daima müşteri memnuniyetini ve her zaman mükemmeli hedefleme prensibini ön planda tutarak çalışmalarımızı yönlendiriyoruz.

Bu güne değin gerçekleştirdiğimiz başarılarımızın, gelecekteki başarıların önünü açması için müşteri odaklı çalışmalarımıza devam ederek;

Müşteri memnuniyetini sürekli sağlamayı, Ürün ve hizmet kalitemizi daima artırmayı, Sektörümüzdeki teknik ve teknolojik yeniliklere, altyapı ve personelimizle beraber uyum sağlamayı, Müşterilerimize kaliteli ürünü, hızlı ve uygun bir biçimde sunmayı taahhüt ediyoruz. Bu amaçla CE standardı ve ISO 9001:2000 tabanlı Kalite Yönetim Sistemi felsefesini benimsedik ve uygulamaktayız. Bütün çalışanlarımızla beraber Kalite Yönetim Sistemini benimseyip “sürekli gelişme” prensibiyle uygulayacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.