TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
637 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Portakallık Mahallesi Defne Sokak Fatih Kent Sitesi 1 kat 7/A RİZE
  • TELEFON: 0850-214-89-40
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ RİZE

FİRMA HAKKINDA

1996 yılında CENK YORMAZ ELEKTRO LİFT asansör olarak kuruldu.

1998 yılı ağustos ayına kadar Rize için önemli projeleri bitirip teslim etti bu tarihten 2000 yılı şubat ayına kadar CENK YORMAZ ın askerliği dolayısı ile çalışmalarını dondurdu.

2000 Şubat ‘ tan sonra Yormaz Makine CENK YORMAZ olarak yine ELEKTRO LİFT markasını kullanarak çalışmalarına devam etti

2002 yılında YORMAZ MAKİNA SANAYİ TİCARET VE LTD.ŞTİ. kurularak işletme kurumsal kimliğini kazandı.

2002 sonunda RİZE asansör firmalarından gelen ortak bir A.Ş altında toplanma talebi karşısında kayıtsız kalmayan firma yönetimi 1,5 yıl gibi bir süre çalışmalarını bu şirketin yönetim kurulu başkanı olarak yürüttü. Bu süre içinde bu A.Ş nin asansör yönetmeliğine uygun olarak tüm belgelendirme işlerini tamamladı. 2003 yılı sonunda yönetim kurulu başkanlığı görevinden ayrılıp şirkette ki hisselerini devretmiştir.

2003 Yılında  YORMAZ MAKİNA şirketi Tekrar aktif hale getirilip   çalışmaları yasal mevzuata uygun belgelendirme çalışmalarının tamamlanması için hızlandırıldı, bu çalışmalar sırasında marka “YORMAZ” olarak değiştirildi. 4 ay gibi kısa bir sürede şirket piyasada kendisine iyi bir yer edindi. Piyasada YORMAZ olarak tanınır hale geldi.

2005 yılında Antalya Şubesi Cemil YORMAZ  Firmaya kazandırılarak açıldı. Firma bu yeni oluşumuyla  Antalyada kısa sürede kendisine yer edinerek piyasanın saygın firmalar arasında girdi.

2010 Yılında Antalya Bakım parkı KONE ye devredilerek Samsun Ofisi açıldı; Böylece tüm Karadeniz bölgesinde aktif çalışma koşulları oluştu.

2014 Yılında Cemil YORMAZ Liderliğinde Ankara Montaj müdürlüğü kuruldu.Ankara Montaj müdürlüğü ortalama 100 kişilik bir çalışanıyla KONE Asansörün Montajlarını kusursuz olarak yapmaktadır.

2016 Yılında 3BM Asansör Market kuruldu. Bölgede ve Tüm Türkiyede asansör firmalarına malzeme tedariği için çalışmaları başladı.

2017 Yılında Rize Organize Sanayide  Fabrika inşaatı için gerekli çalışmalar başlatıldı 2018 yılı sonunda asansör sektöründe Yedek parça imalatı için modern bir tesis olarak imalata başlayacak olan Fabrikanın inşaatı devam etmektedir.

Firmamız YORMAZ olarak Karadeniz bölgesi içinde 2001 yılından  Bugüne kadar KONE asansörün bölge  yükleniciliğini yapmaktadır.

YORMAZ, KONE asansör ile Yürüttüğü bu ortaklık ile  bölgenin en büyük firmalarından biri olmanın haklı gurururnu yaşamaktadır.

Geleceğin güçlü sektörün lider firmalarından biri olmayı hedefleyen YORMAZ, çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek