TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
155 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BUSE ENGİN
  • ADRES: Petrol İş Mah. Rahmanlar Cad. No.22 Kartal / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 216 306 37 46
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Zenit Asansör 1998 yılında şahıs firması olarak İstanbul’da her türlü asansörün bakım, onarım, revizyon ve montaj işleri alanında faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. Firmamız 2014 yılı Ocak ayı itibari Teknik Mühendislik Asansör Gemi Elektrik Makina San.Tic.Ltd.Şti. olan ünvanımız Zenit Asansör San.Tic.Ltd.Şti. olarak değiştirilmiştir.

Sektör içinde sürekli büyüyen firmamız 2006 yılı başında kendisine ait Kartal’daki 3 katlı yeni binasına taşınmıştır. Tesis ettiğimiz asansörlerimiz CE ve ISO kalite güvencesinde olup, siz müşterilerimizin isteğine göre yerli ve yabancı malzemeden imal edilmektedir. Teknik Mühendislik kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan ve performans hedeflerine ulaşmak için takım ruhu içinde çalışan personellerden oluşan genç bir kuruluştur.

Firmamız teknik personeli ve bilgisayar donanımı ile gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Fizibilite ve trafik hesabı konularındaki hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Asansör sektöründe farklı olabilmek ve rekabet ortamını geliştirmek için kurduğumuz asansör sistemlerinde standartlara uygun, ileri teknoloji ürünü malzemeler kullanarak müşterilerimize sorunsuz ve güvenli bir hizmet sunmaktayız. Şirketimiz müşterilerimizin, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve içinde yaşadığımız toplumun takdirlerini kazanarak, yaptığımız işlerin en iyisini yapmayı hedeflemektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek