TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
519 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi 650. Sokak No:4/A Muratpaşa/ANTALYA
  • TELEFON: 0 507 523 51 01
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

Zersan Asansör;  yılların getirmiş olduğu birikimle yolan çıkan Ufuk Cemal ZERMAN tarafından 2016 yılında kurulmuştur.  “Güven, Kalite ile gelir.” sloganı ile çıkılan  bu hizmet sektöründe, çok farklı alanlara yönelik olarak sunulan asansör montajı, servisi, bakımı, tamir ve modernizasyon hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kısa zamanda yüzlerce kişiye hizmet vermiştir. Kurumsallaşan hizmet kültürümüzde can ve mal güvenliğini sağlamayı öncelikli şart kabul ediyoruz. Tüm projelerimizi Avrupa standartlarına uygun normlarda geliştiriyoruz.

Hizmet alanımızı sürekli geliştirmek için çalışıyoruz.

Zersan Asansör; asansör tesislerinin imalatında kalite, estetik, ekonomik kullanım kolaylığı, trafik hesabı, can ve mal emniyet tedbirleri gibi kriterler üzerinde durur. Ayrıca; asansör tesisinin makine, motor grubu, hız regülatörü, kumanda panosu ve senkronize çalışması gereken asansör aksamlarında sektöründe kaliteyi yakalamış imalatçılarla çalışarak en güvenli asansör oluşturulana kadar araştırmalarımızı sürdürüyoruz.

Asansör tesislerimizin montajında kalite, estetik, ekonomik ve en önemlisi güvenli olması firmamızın hedeflerinin başında gelmektedir. Çünkü bizim için olduğu kadar hedef kitlemiz için de en mükemmel asansör en güvenli asansördür. Bu sebeple %100 güvenli bir asansör oluşturana kadar uzman teknik kadromuzla araştırmalarımızı ve çalışmalarımızı devam ettirip en mükemmel sonuç elde edilene kadar çalışıyoruz, çalışacağız. Çünkü siz bizim için değerlisiniz.

İLKELERİMİZ

– Kurumumuz, öncelikle çalışanlarına olan saygısını ve inancını her zaman korumaktadır. Uzman ekibimiz ile birlikte hareket etmenin sorumluluğunu taşımaktayız.
-Müşterilerimizin her biri değerlidir. Servis ve işlemleriniz kayıt sırası ile yapılmaktadır.
-Müşteri memnuniyeti güveni, güven ise kaliteyi oluşturmaktadır. Sizin memnuniyetiniz bizim işimize olan sevgimizi artırmaktadır. Hizmet kalitemiz sürekli olarak artarken kurduğumuz güven ilişkileri de bunun bir sonucudur. Ekiplerimiz montaj, servis, bakım veya modernizasyon işlemlerinde her zaman güler yüzlü, her zaman saygıyla hareket etmektedir.
-İşimizde ki disiplin ve işlem adımları kesinlikle uygulanmakta ve azla taviz verilmemektedir. Size gereken işlemler değil, olması gerekler yapılmaktadır. Bizim için değerlisiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.