TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
282 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Kurtuluş Mah. Şehit P. Uzm. Çvş. Mustafa Duman Cad. No:8/A İskenderun/HATAY
  • TELEFON: 0326 613 33 41
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ HATAY

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Zeybek Asansör Ankara ve Hatay İskenderun’da faaliyet gösterecek şekilde 2007 yılında kurulmuştur, firmamız son dönemde Ankara’daki faaliyetlerini durdurup tamamen  İskenderun’a yoğunlaşmıştır ,yıllardır bu sektöre hizmet eden firmamız tecrübeli kadrosuyla bütün Asansör  Sistemlerinin Montaj ,Bakım ve Revizyon süreçlerini  kaliteli hizmet anlayışıyla yapmaktadır.

Misyonumuz

Gelişen teknolojiyi takip ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, tecrübeli ve uzman personeli ile kalite ve is güvenliği konularında öncü, topluma karşı yükümlülüklerini yerine getiren örnek bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Zeybek Asansör isminin kaliteli hizmet anlayışı ile bütünleşmesini sağlayarak, Türkiye’de güvenilir, dinamik, sektörde lider bir firma ve aranan bir marka olmaktır.

Kalite Politikamız

Kaliteli ürünleri müşterilerimize minimum maliyette sunmayı hedeflemekteyiz Bu bağlamda amacımız kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi ‘ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek