TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
426 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Fatih Mahallesi, FATİH MAHALLESİ DEVLET KARAYOLU CADDESİ NO:136/B Arsin Trabzon
  • TELEFON: 0 462 712 6 712
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TRABZON

FİRMA HAKKINDA

Asansör Projeleri Geliştiriyor, Türkiyenin En Önemli Markaları İle Çalışıyoruz.

İşte Bizi Seçmeniz İçin Bir Kaç Neden !

Müşterilerimize zaman ayırıyor, onlarla verimli toplantılar yapıyor, gerekli durumlarda müşterilerimize durumla ilgili anında bilgiler veriyor, çözümler üretmeye çalışıyoruz.

İşler iyi giderken olan diyaloğumuzu, hesapsız kötü giden durumda da aynı pozitif yaklaşımımızı koruyoruz.Yani işimiz işi satana kadar değil hep varız.Şu da var ki içiniz rahat olsun Türkiye’nin en iyi markaları ile ortak çalışıyoruz.

DENEYİMLİYİZ

Sayfalarımızı gezdikçe bizi daha da yakından tanıyacaksınız.Ama deneyimimizden bir kaç cümlede bahsedecek olursak ekibimiz Türkiyenin en ileri gelen asansör firmalarının en iyi elemanlarından oluşturulmuş bir ekiptir.Çok çalışıyor, iyi işler çıkartıyoruz.

PAZARLAMACI DEĞİLİZ

Pazarlama odaklı, içi boş satış sloganları ile insanları kandırmıyoruz. İstikrarlı, temeli sağlam iyi işler çıkartıyor, müşterilerimizin referansları ile büyüyoruz.Proje çalışmalarımız iyi bir proje + iyi bir yayıncı(yani siz) ve bizimle beraber asansörde yaşayacağınız  rahatlığın,konforun,kalite’nin yaşayacak olduğunuz heyecanın ve mutluluğun aslında uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyetimizle nasıl
geleceğe güvenle bakabileceğinizdir.

%100 KALİTE SUNUYORUZ.

Sonuç odaklı ve teknolojiye ayak uydurarak çalışıyoruz. Sizi anladıkça ve tanıdıkça işler dahada iyiye gidiyor.Güçlü bir teknik ekibimiz var.Biz bu yolda tecrübeliyiz. kendimizi yeniliyor ve bilgi çerçevemizle sürekli güçleniyoruz. Çalışmalarımız % 100 kalite garantisi ile sonuçlarına ulaşmış durumda.
Unutmayın ki başarılı işler profesyonellerle olur.

Şeffaflığa İnanıyoruz. Açık ve Net Çalışma

Güven problemi en çok karşılaştığımız konuların neredeyse başında geliyor. Bu yaklaşımı da hoşgörü ile karşılıyoruz. Müşterilerimize proje başlarında sürekli direk
iletişim kuruyor detaylar hakkında bilgilendiriyoruz. Verimliliğin artması amacı ve süreçler hakkında ara ara toplantılar düzenliyoruz.

Kendi tarafımızda gerekli tüm alt yapımız kurulu ve tüm hizmetimizi müşterilerimize gerek anlaşma öncesi, gerekse anlaşma sonrası detaylıca bilgilendiriyoruz.
Yani yaptığımız işi sanki bir sihirbazın numarası gibi göstermiyoruz ziganaasansor.com da herşey açık ve net.

Kaliteli Hizmet Veriyoruz, Müşterilerimiz ile İletişim İçerisinde Kalıyoruz

Zigana Asansör;  müşterileri her durumda bilgilendirme ve sözünü tutma bu iki konu üzerine inşaa edilmiştir.

Profesyonellerle Çalışın.
Gerçek başarı için rofesyonellerle çalışın. Biz asansör sistemlerinin profesyonelleriyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.